Художественная выставка Юрия Коха и Ольги Погребной-Кох в арт-просторе «Львоварни»

0 View

Днями у Музейно-культурному комплексі «Львіварня» стартувала виставка робіт Юрія Коха та його дружини під назвою «Новорічна мозаїка», що обіймає жанровий та технічний діапазон митців – від мальованої та друкованої графіки до «класичного» олійного живопису.

Подружжя – знані львівські майстри, малярські та графічні твори котрих презентувалися на понад 200 збірних виставках у 30 країнах світу. Працюють у жанрах малярства, графіки, книжкового дизайну.


Цікавим є факт, що саме Юрій Кох створив скульптуру лева, що став символом та візитною карткою «Львіварні»,  і являє собою  один з найулюбленіших експонатів відвідувачів  комплексу.

Чільною темою творчості митця є МІСТО у найрізноманітніших проявах. Роботи художника нагороджені дипломами і медалями 8-ми міжнародних виставок.

Ольга Погрібна-Кох — львівська художниця в третьому поколінні. Вона є засновницею авторського жанру  Пляшк’АРТ. Велика кількість робіт у цьому стилі ще після першої виставки у далекому 1994 році одразу ж осіла в приватних колекціях за кордоном. У своїй творчості авторка обрала шлях «Не нашкодь світу творця та психо-фізичному стану глядача». ЇЇ роботи друкованої графіки нагороджені на 6 Міжнародних  виставках.

Не втратьте свій шанс зануритись у сучасне українське мистецтво!

Дати проведення виставки: до 31 січня 2018 року.
Місце проведення: Арт-простір Музейно-культурного комплексу пивної історії «Львіварня», вул. Клепарівська 18, 2 поверх.
Вартість відвідування виставки включає також вартість відвідання музейно-культурного комплексу «Львіварня», та складає 60 гривень (повний квиток).

Розклад роботи «Львіварні»: щодня з 10:00 до 19:00, без вихідних.

Carlsberg Ukraine

СКАЖИТЕ КАКАЯ ВАША ЛЮБИМАЯ МАРКА ПИВА?