Robert Doms презентує новий сорт – American style Ale

1 View

Вже на початку квітня поціновувачі крафтового пива та справжнього еля зможуть скуштувати новинку від ТМ «Львівське Robert Doms» – сорт American style Ale. Це пиво, зварене з використанням американського ароматного хмелю, вирізняється багатим, неповторним ароматом та  особливим смаком з приємною хмельовою гірчинкою у післясмаку.

Як відомо, ель – це особливий вид пива, що готується методом верхового бродіння з використанням оригінальних елевих дріжджів та за більш високої температури (порівняно з лагерами). Саме завдяки цьому елі мають виражений аромат та відчутний післясмак.

Robert Doms American style Ale – пиво з чистим і збалансованим смаком, який починається з тонких солодових ноток та закінчується фруктово-трав’янистим післясмаком з відчутною хмельовою гірчинкою. American Style Ale вариться з використанням американського хмелю та елевих дріжджів, які використовуються виключно для виробництва елів. Завдяки карамельному солоду пиво має приємний янтарний відтінок. Густина нового сорту — 12,5%, вміст алкоголю — 5,2%об.

Перший налив нового пива у пляшки пройшов 31 березня 2017 року на Львівській пивоварні Carlsberg Ukraine,  у продаж пиво надійде  у квітні. Robert Doms American style Ale буде продаватися у скляних пляшках об’ємом 0,5 л.

American style Ale стане першим елем у лінійці пива Robert Doms та в асортименті продукції компанії Carlsberg Ukraine. Нагадаємо, сьогодні лінійка «Львівське Robert Doms» складається з трьох лагерів: «Robert Doms Віденський», «Robert Doms Мюнхенський» та  «Robert Doms Бельгійский».

Тарас Маципура, менеджер з маркетингу компанії Carlsberg Ukraine: «Львівське Robert Doms – це лінійка пива, яка знайомить українців з особливими пивними смаками з усього світу. Продовжуючи цю традицію, Роберт Домс представляє незвичайну для українського ринку новинку – ель.  Ми дуже раді презентувати поціновувачам новий сорт цієї серії – American style Ale. Впевнені що ель від Роберта Домса прийдеться до смаку поціновувачам пива та відкриє  їм ще один улюблений смак».

Carlsberg Ukraine

 

 

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес НЕ публикуется. Обязательные поля обозначены (*)

СКАЖИТЕ КАКАЯ ВАША ЛЮБИМАЯ МАРКА ПИВА?